logo

             
 כתר לאימון
    ביציבת שואבות המים
  Yin-Yang הגל והציר
האינטגרציה של התנועה
   
 

מנהלי התוכנית בעולם

דף הבית >> קורסים >> מנהלי התוכנית בעולם
Country Name Email Phone
Argentina Diana
Sternbach
 
 
felbar@bariloche.com.ar
 
+54-2944-435279
East Asia* Dawnna
Wayburne
 
 
dawnnawayburne@hotmail.com
 
+852-2869-8630
Australia Jenny
Groves
 
 
http://www.bonesforlife.com.au/contact.php
 
+61-2-6684-2738
Austria Noana
Goerig
 
 
seminar@noana-goerig.at
 
+43-676-311-8893
Brazil Marcia
Martins
 
 
mmdeo@uol.com.br
 
+55-11-5572-6738
Canada Rosa
Murnaghan
 
 
rfm@cyberus.ca
 
+1-613-820-2546
Canada Anna
Haltrecht
 
 
anna@bonesforever.com
 
250-537-5681
Canada
/Quebec
Nicole
Aubry
 
 
Nicole.Aubry@vl.videotron.ca
 
+1-450-674-1405
Croatia Ingrid
Kecerin
Kasumagic
 
 
ingrid@prirodakretanja.eu
 
+385/1 4637 719
Finland Terhi
Summa
 
 
terhisu@gmail.com
 
+358-50-4671256
France Lara
Liu
 
 
lara_liu@hotmail.com
 
Germany Anna Maria
Kleinhuis
 
 
kleinhuisanna@arcor.de
 
+49-171-530-9130
Ireland Raymond
Smith
 
 
raysmithrolfing@gmail.com
 
+353 86 8077367
Israel Nancy
Aidelman
 
 
nami@hanita.co.il
 
+972-4-985-9563
Italy Isabella
Turino
 
 
iturino@alice.it
 
+39-0574-595-813
Japan Rika
Fuji
 
 
rika.f@jp.bigplanet.com
 
+81-75-963-4108
Korea Junghee
Lee
 
 
jhlee6667@hanmail.net
 
+82-031-712-0501
Mexico Deborah
Lotus
 
 
DeborahElizabeth.Lotus@Gmail.com
 
+52-415-151-1602
Netherlands   Ria
Heuvelman  
 
 
ria_heuvelman@hotmail.com
 
+31-180-590966
New Zealand Elke
Dunlop
 
 
elked@paradise.net.nz
 
+64-4934-9005
Norway Kristin
Ruder
 
 
ruder@online.no
 
+47-33-329-009
Poland Ewa
Lawreszuk
 
 
ewa_law@yahoo.com
 
+48608334902
Spain Nancy
Aidelman
 
 
nami@hanita.co.il
 
+972-4-985-9563
Sweden Christina
Schon-Ohlsson
 
 
Christina.bonesforlife@gmail.com
 
+ 46 733 944 175
Switzerland Theresa
Burkhardt
 
 
theresa.burkhardt@bluewin.ch   
 
+41-32-861-2001
Switzerland Fribourg (FR) Jenni
Fit
 
 
Jenny@jennyfit.ch   
 
079/381.62.00
Switzerland Nyon Friedel
Brunner
 
 
brunner.fr@bluewin.ch   
 
022.361 84 78
Taiwan Levin Lee
 
bonesforlife.taiwan@gmail.com  +886.910.239.941
Thailand Amanda
Kealy
 
 
MandyMoves@gmail.com
 
+66-76-288-508
United
Kingdom
 
Adam
Ward
 
adam@onewithnature.co.uk
 
+44-7855-745-512
Uruguay Claudia
Bejar
 
 
cbejar@internet.com.uy
 
+598-2-707-3752
USA Foundation
for Movement
Intelligence
 
 
info@movementintelligence.org
 
+1 (207)239-0260
 
דף הבית        אודות        צור קשר